Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem

W niedzielę zagłosuj i przekonaj do tego innych!

PL elections

Ponad 90% członkiń i członków społeczności Avaaz w Polsce deklaruje udział w wyborach. Ale wśród naszych przyjaciół, członków rodziny czy znajomych z pracy nadal są osoby, które nie wierzą, że ich głos się liczy.

Nikt ich do tego nie przekona lepiej niż my.
Badania potwierdzają, że osobiste zachęcanie do udziału w wyborach działa o wiele skuteczniej niż namowy autorytetów i reklamy w telewizji czy internecie.

Oto, co możesz zrobić:

  • Idź na wybory w niedzielę 15 października między 7 a 21. Upewnij się, że wiesz gdzie i jak głosować. Informacje znajdziesz np. tu.
  • Rozmawiaj o wyborach. W pracy, w domu, z przyjaciółmi. Przypominaj im o tym, że są wybory, i mów, że zamierzasz oddać głos. Opowiadaj szczerze, dlaczego to jest dla Ciebie ważne.
  • Zadzwoń do kogoś bliskiego i przekonaj do głosowania. Zaproponuj wspólne udanie się do komisji, potraktuj to jako okazję do spotkania towarzyskiego! 
  • Napisz osobiste wiadomości: e-maile, SMS-y, wiadomości na Messengerze czy Whatsappie. Używaj argumentów, które wiesz, że mogą trafić do adresatów. 
  • Udostępnij znajomym link do tej strony.

Powiadom znajomych

<