Aby korzystać z tej funkcji, zmień ustawienia plików cookie .
Kliknij opcję „Zezwalaj Na Wszystkie” albo włącz akceptowanie „Reklamowe Pliki Cookies” .
Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności , która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem

Ocalmy ostatnie orangutany!

Bena Keswica, prezesa wykonawczego firmy Jardine Matheson, oraz do jej udziałowców i inwestorów:

My, obywatelki i obywatele z całego świata, apelujemy o odstąpienie od planu rozbudowy kopalni złota Martabe, by ocalić od wymarcia ostatnie 800 orangutanów tapanuli zamieszkujących las Batang Toru. Los całego gatunku spoczywa w Waszych rękach.

Wpisz swój adres e-mail:
Kontynuując, wyrażasz zgodę na otrzymywanie e-maili od Avaaz. Nasza Polityka prywatności chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Ostatnio podpisali

Ocalmy ostatnie orangutany!

Orangutan tapanuli jest jednym z najbardziej inteligentnych i emocjonalnie złożonych gatunków zwierząt. Te człekokształtne małpy odczuwają radość, strach, miłość i stratę.

Cały ten gatunek zamieszkuje jeden obszar lasu deszczowego na indonezyjskiej Sumatrze.

Jednak wkrótce ich dom może zostać spustoszony. Wart miliardy dolarów koncern Jardine Matheson zamierza poszerzyć teren kopalni złota, wycinając ponad 500 hektarów lasu, który jest jedynym domem tych wspaniałych zwierząt.

Buldożery jeszcze tam nie wjechały – więc jeśli zadziałamy szybko, zdołamy je powstrzymać. Pomysł rozszerzenia kopalni jest lekkomyślny i przyniesie orangutanom zagładę. Zaapelujmy razem do Bena Keswicka, prezesa wykonawczego firmy Jardine Matheson, by użył swojej władzy i odwołał ten projekt. Oburzenie całego świata wsparte głośnymi akcjami i nagłośnione przez media wyślą klarowny komunikat: rozszerzenie kopalni spowoduje niepowetowaną stratę. Już raz milion naszych głosów pomógł ocalić te orangutany. Zróbmy to jeszcze raz.
Opublikowane:

Powiadom znajomych