Kontynuując, akceptujesz naszą Politykę prywatności, która chroni Twoje dane i wyjaśnia, w jaki sposób są wykorzystywane.
Rozumiem
Używamy plików cookie, aby analizować użytkowanie strony i aby Wasze doświadczenie z korzystania z tej strony było jak najlepsze. Dowiedz się więcej o naszej Polityce plików cookie.
OK
Kilka godzin, by uratować kobiety!


Pamiętaj: aby mieć pewność, że podpisy dotrą na czas do Warszawy, prześlij je najpóźniej w czwartek.
Mamy tylko kilka godzin, by ustawa dająca kobietom prawo do bezpiecznej i legalnej aborcji trafiła do Sejmu. Projekt ustawy zawiera zapisy, które dla większości krajów UE są powszechnie akceptowanym standardem: legalna aborcja do 12 tygodnia ciąży, edukacja seksualna w szkołach i wsparcie w dostępie do antykoncepcji. Pełen tekst projektu ustawy znajduje się tutaj.

A oto jak możesz pomóc:

1. Kliknij tutaj i pobierz formularz zbierania podpisów.

2. Zbierz podpisy wśród rodziny i znajomych. Najlepiej zapełnić całą listę. Pamiętaj, że wszystkie dane na formularzu muszą być prawidłowe i wyraźnie napisane.

3. Skontaktuj się z jednym z lokalnych koordynatorów zbiórki (kontakty znajdziesz tutaj), by przekazać zebrane podpisy.

LUB

Wyślij formularz z podpisami listem priorytetowym na adres: Komitet Inicjatywy Ustawodawczej, 02-786 Warszawa, ul. Związku Walki Młodych 17 lok. 12 z dopiskiem „Ratujmy kobiety”.

Jeśli jesteś z Warszawy, podpisy możesz dostarczyć bezpośrednio do biura Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny przy ul. Nowolipie 13/15 (od 11:00 do 20:00).

Jeśli masz pytania odnośnie zbiórki, wejdź na stronę inicjatywy ratujmykobiety.pl lub napisz na federacja@federa.org.pl

Powiadom znajomych

Udostępnij link tej kampanii na Twitterze, Skypie lub Facebooku: