ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי
אנו משתמשים בעוגיות בכדי לנתח כיצד מבקרים באתר משתמשים בו וכדי לעזור לנו לספק לכם את החוויה הטובה ביותר באתר. קראו את מדיניות העוגיות שלנו.
OK

על אודות

הקהילה העולמית שלנו

 • גללו מעלה כדי לראות את גודלה של קהילת אוואז בכל מדינה

חברי אוואז מגיעים מכל רחבי העולם, מכל המקצועות ומכל שדרות החברה .

אוואז
במספרים

 • 0
  חברים בכל רחבי העולם

 • 0
  פעולות שננקטו מאז ינואר 2007

 • 0
  מדינות שבהן יש חברי אוואז

אוואז היא אכן תנועה עולמית, המאחדת אנשים מכל מדינה על פני כדור הארץ -- החל מברזיל וצרפת, שבכל אחת מהן יותר מ-750,000 חברי אוואז ועד מונסראת (30 חברים) ומנאורו (33).

חברי אוואז הם בגילים שונים: בקהילה חברים מספר דומה של צעירים, זקנים ומבוגרים. קצת יותר ממחצית חברי אוואז הם נשים. אנו עובדים בכל עבודה שניתן לדמיין, חלק מאתנו כבר פרשו, מחוסרי עבודה או עוד לומדים בבית הספר.

מה שמאחד את כולנו הוא מחויבות לעולם טוב יותר.

 

סיפורים של חברי אוואז

Photo

Ibrahim Ceesay

 • מיקום גמביה

Map

אני אבראהים צ'יסיי, בן 25, קמפיינר בנושאי צדק חברתי ואקטיביסט מגמביה. אני עובד עם ארגון חברתי בשם ילדים למען ילדים כמתאם לאומי. במסגרת תפקידי אני פועל בקרב אנשים צעירים וקהילות כפריות במטרה לקדם פיתוח בר-קיימא ומתמשך באזורם. המשמעות של ארגון אוואז עבורי היא העצמת בני אדם, כך שיוכלו לעצב את עתידם כרצונם. אוואז הוא ארגון עולמי חזק יותר ואקטיבי יותר מהאום ומכל הארגונים הבין-לאומיים גם יחד. מבחינתי, אוואז הוא תקווה - ארגון זה העניק לי את ההשראה להתמקד בפעילות פיתוח למען אנשים.

Photo

Henry

 • מיקום ארצות הברית

Map

פטרישיה הנרי זאת תחושה טובה להיות חלק ממשהו שפועל ומגיב כה מהר להתרחשויות אמת ומיישם תוכנית פעולה יעילה שמובילה לשינוי. אני מרגישה שיש לי קול, ואני מרגישה זאת כפי שלא הרגשתי מעולם בתא ההצבעה... למרות שאמשיך להצביע ולקוות. תודה רבה על כך שיצרתם ארגון יפה שגורם לכל זה להיות אפשרי.

Photo

kline

 • מיקום ארצות הברית

Map

פיל קליני הקיץ הזה ארגון אוואז השכיל להגיב למצב המיוחד שנוצר בנציבות הבינלאומית לציד לוויתנים. לא רק שאוואז הצליח לאסוף יותר ממיליון חתימות על העצומה בנושא הלוויתנים, אלא שגם עלה בידי הארגון להעביר את העצומה בפגישה הרת הגורל של הנציבות במרוקו. בזמן ששהה שם, הארגון מימן מודעות ענק באזורים שוקקים במדינה וערך אירוע רחוב תיאטרוני גדול ומתמשך. התרשמתי מאוד מהמחויבות של ארגון אוואז ומתרומתו בסוגיית הלוויתנים, וזאת רק דוגמא קטנה -- העולם הוא בר מזל שאוואז קיים ופועל למען עתיד טוב יותר, במלחמתו ברשעים העכשווים.

Photo

Dubroeucq

 • מיקום בריטניה

Map

דויד דוברוסק אני סטודנט למ.א המתמחה בתרבות בריטית. לפני היותי צרפתי או ארופאי, אני רואה את עצמי כאזרח העולם, המחויב לעזור בשימור כוכב הלכת שלנו, הנתון בסכנה. גיליתי את ארגון אוואז באוקטובר 2007, בקריאה שהפיץ באיחוד הארופי - להפעיל לחץ ציבורי על החונטה הצבאית בבורמה. מאז ננקטו פעולות רבות במאבקים חשובים, וראוי לציין במיוחד את תחומי איכות הסביבה, השלום והדמוקרטיה. במהלך שהותי באוואז הייתי לפעמים חסר אמונה, אמרתי לעצמי: זה אתר לשליחת עצומות, בדומה לאתרים רבים נוספים. האם הוא באמת גורם לשינוי בפוליטיקה העולמית? - ובכן, ראיתי את התוצאות של קמפיינים רבים והצלחות רבות. הרשת של ארגון אוואז, שחברים בה מיליוני אנשים, היא קול חזק דיו כדי שיישמע באוזני מקבלי החלטות ופוליטיקאים עולמיים מהדרגה הראשונה. מודעות ציבורית ולחץ ציבורי נחוצים כדי לקרוא למנהיגים לגלות אחריות ולהוביל שינויים משמעותיים עבור כדור הארץ. קריאת ההתעוררות בנושא האקלים העולמי, שיזם ארגון אוואז, במטרה להשפיע על חברי ועידת הפסגה בנושא האקלים שנערכה בקופנהאגן, הייתה אחת הפעולות העולמיות המרשימות ביותר שננקטו אי פעם. למרות שהפסגה נכשלה בגיבוש אמנה מחייבת שתעצור את שינוי האקלים, אנשים יכלו לחוש את כוחה של תנועה עולמית. הלחץ ההולך וגובר של ארגון אוואז בנושא זה יישא פרי בעתיד אם כולם יירתמו למאבק. אני מקווה וצופה שתנועת אוואז תתרחב ותשפיע אף יותר על מקבלי החלטות, ברמה הלאומית והעולמית כאחת. אמונתי בארגון הביאה אותי לסייע לאוואז גם בתרגומים מאנגלית לצרפתית. אני גם נוהג להפיץ את הדואר האלקטרוני המתקבל מאוואז לחבריי, ואני יודע שגם הם חותמים על העצומות של אוואז!


מאז שהושק ב-2007, אוואז צמח לתנועה עולמית משמעותית שפועלת בעניינים בוערים על סדר היום העולמי.

לאוואז חזון דמוקרטי פשוט: לצמצם את הפער בין העולם כפי שהוא עכשיו לעולם שמרבית האזרחים בכל מקום שואפים אליו. אוואז מקדמת קמפיינים זריזים וממוקדים שנותנים מענה למשברים שמתרחשים בכל מקום על-פני כדור הארץ.

הצטרפו לקהילת אוואז!

הצטרפו לרבים ברחבי העולם בהזדמנות להפעיל לחץ ציבורי בסוגיות עולמיות דוחקות.

הוסיפו את מספר הטלפון שלכם אם תרצו לשמוע מאיתנו באמצעות הטלפון או באמצעות הודעות טקסט.

ע"י ביצוע פעולה אתם מסכימים לקבל אימיילים מאוואז. מדיניות הפרטיות שלנו תגן על המידע שלכם ותסביר לכם כיצד נעשה בו שימוש. תוכלו לבטל את ההרשמה בכל עת.