ע"י המשך אתם מקבלים את מדיניות הפרטיות של אוואז אשר מסבירה כיצד נעשה שימוש במידע שלכם וכיצד הוא מאובטח.
הבנתי

מרכז תקשורת

עובדות על אוואז

אוואז הוא ארגון עולמי עם חזון דמוקרטי ברור: לצמצם את הפער בין העולם כפי שהוא בפועל לבין העולם שרוב אזרחי העולם שואפים לחיות בו.

שאלות ותשובות נפוצות:

  • מה המשמעות של "אוואז" "אוואז" פירושו קול או שיר בשפות שונות. באורדו משמעות המלה היא הצליל שמפר את השתיקה". קרוב המשפחה" הלטיני של אוואז, "ווקס", הוא בין היתר השורש של המלאה האנגלית "קול".
  • היכן ממוקם אוואז? צוות אוואז עובד ב-18 ערים בחמש יבשות שונות ומשתמש בכלים מקוונים כדי לקחת חלק במשרד וירטואלי משותף. הצוות נתמך ברשת בת אלפי מתנדבים מכל העולם.
  • כיצד אוואז ממומן? אוואז ממומן ב-100% מתרומות מקוונות קטנות של חברי הארגון מכל העול. הארגון גייס כבר למעלה מ-15 מיליון דולר באינטרנט, כשתרומה ממוצעת עומדת על 35$. אנחנו לא מקבלים כסף מממשלות או מתאגידים וכדי לשמור על עצמאותנו בנושאים פוליטיים ושנויים במחלוקת, תרומות לאוואז אינן מוכרות לצורכי פטור ממס באף מדינה.
  • איך הוקם אוואז? ארגון אוואז הוקם במשותף על-ידי רספובליקה, ארגון אזרחי עולמי ומוו-און - קהילה מקוונת חלוצה בתחום הקמפיינים האינטרנטים בארצות הברית. הצוות המייסד המשותף שלנו כלל קבוצה של יזמים חברתיים משש מדינות, כולל המנכ"ל הנוכחי ריקן פאתל, תום פריליו, תום פראוודה, אילי פריזר, אנדריאה וודהאוס, ג'רמי היימנס ודיוויד מאדן.
  • איפה חיים חברי אוואז? חברי אוואז חיים בכל מדינה על פני כדור הארץ. הארצות שבהן המספר הגבוה ביותר של חברי אוואז הן ברזיל וצרפת, עם 700,000 חברים בכל אחת. מפה עולמית שמציגה את הפריסה של חברי אוואז נמצאת בעמוד הזה.
  • האם אקטיביזם מקוון באמת עובד? כן! טכנולוגיה לבדה אינה מחוללת שינוי, אבל היא יכולה להעצים קמפיינים שיש להם אסטרגיה ברורה ותיאורית שינוי. הכלים המקוונים יוצרים חיבור חוצה גבולות בין אזרחים בהיקף ובמהירות שלא היו אפשריים בעבר, כך שסדרת פעולות קטנות מצטרפת יחד לכדי כוח משמעותי ומשפיע. אתם מוזמנים לקרוא עוד על ההצלחות וההשפעה של עבודת אוואז בקישור הזה.