Bu özelliği kullanmak için çerez ayarlarınızı güncelleyin.
'Tüm Izin' seçeneğini tıklayın veya 'Hedefleme Çerezleri' ni aktif hale getirin.
Devam ederek, Avaaz'ın verilerinizi nasıl kullanabileceğini ve güvenliğini nasıl sağladığını açıklayan Gizlilik Politikası nı kabul ediyorsunuz.
Anladım

Amazon için bir oyun değiştirici

Kolombiya, Venezuela ve Brezilya başkanlarının dikkatine:

Dünya vatantaşları olarak iklim değişikliği ve Amazon ormanlarının hızla tahrip edilmesinden derin bir endişe duyuyoruz. Sizden yerli topluluklara danışarak Amazon'un 35 milyon hektarlık bölgesini koruyacak, dünyanın en büyük doğal koruma alanını kurmak için çalışmaya teşvik ediyoruz. Bu dünyaya bırakacağınız en önemli miras ve bir sonraki BM iklim zirvesinde atacağınız en kayda değer tohum olabilir.

E-posta Adresini Gir:
Devam ederek Avaaz'ın size e-posta göndermesini kabul ediyorsunuz. Verileriniz Avaaz Gizlilik Politikası ile korunuyor ve bu belgede verilerinizin nasıl kullanılabileceği açıklanıyor. Dilediğiniz zaman e-posta gönderi listesinden ayrılabilirsiniz.

Son İmzalayanlar

Amazon için bir oyun değiştirici

Amazon ormanlarının 135 milyon hektarlık bölümünü koruma altına alacak dünyanın en büyük doğal koruma alanının oluşturulması için iddialı bir proje hazırlanıyor. Bu, Fransa’nın iki misli büyüklüğünde bir alan! Ancak Brezilya, Kolombiya ve Venezuela liderleri halkın bunu istediğinifark etmedenbu gerçekleşmeyecek. Biz tam bunoktada devreye giriyoruz.

Kısa süre önce Kolombiya bu plan için hazır olduğunu söyledi. Şimdi, eğer Amazon’un korunması için devasa bir küresel baskı oluşturursak ve üç ülkede de yapılacak ulusal anketlerle desteklersek Kolombiya başkanının Brezilya ve Venezuela’yı ikna etmek için ihtiyacı olan desteği verebiliriz. Liderlerin üçü de bir sonraki BM iklim zirvesinde yıldızlaşmak için fırsat kolluyor. Onlara bu fırsatı verelim.

Amazon gezegendeki yaşam için hayati önem taşıyor --
bilinen türlerin %10’u bu muhteşem yağmur ormanında yaşıyor ve içindeki milyarlarca ağaç küresel iklim değişikliğinin yavaşlamasında kilit bir rol oynuyor. Uzmanlar bu koruma alanının kontrolden çıkmışormansızlaştırmayı durdurmak konusunda tam bir oyun değiştirici olacağını söylüyor. Dilekçeyi hemen imzala; 1 milyon imzaya ulaştığımızda yerli halk liderleri dilekçemizi ve anket sonuçlarını doğruca üç hükümete iletecek.