Bu özelliği kullanmak için çerez ayarlarınızı güncelleyin.
'Tüm Izin' seçeneğini tıklayın veya 'Hedefleme Çerezleri' ni aktif hale getirin.
Devam ederek, Avaaz'ın verilerinizi nasıl kullanabileceğini ve güvenliğini nasıl sağladığını açıklayan Gizlilik Politikası nı kabul ediyorsunuz.
Anladım

2024'te Avaaz'a Güç Vermek İçin Bağış Yap!

2024'te Avaaz'a Güç Vermek İçin Bağış Yap!
Avaaz, çağımızın en önemli meseleleriyle ilgili karar verme süreçlerinde dünya halklarının görüşleri ve değerlerinin dikkate alınması için çalışır.

Kampanyalarımız işe yarıyor - Hep birlikte iklim değişikliği ve biyo-çeşitlilik için tarihi kazanımlara imza attık, toplulukları tehlikeli dezenformasyona karşı koruduk, Ukrayna'dan Yemen'e çatışma karşıtı kampanyalar yürüttük ve afetler ve savaşlar yüzünden harap olmuş topluluklara insani yardım için milyonları seferber ettik.

Ama daha yapabileceğimiz çok şey var!

Önümüzdeki aylarda bizi iklim krizi, doğanın korunması,  demokrasi ve insan haklarının savunulmasına ilişkin önemli kararlar bekliyor. Hareketimiz daha önce olmadığı kadar güçlü olmalı -- ve bunu hep birlikte başarabiliriz!

Yaptığımız her şey tamamen küçük bağışlarla gerçekleştiriliyor -- hükümetlerden ve şirketlerden para kabul etmiyoruz.

Bu önemli çalışmayı mümkün kılmak için hemen bağış yap! Lütfen aylık düzenli bağış yapmayı da dikkate al -- bu, Avaaz'ın yıl boyunca çalışmalarını sürdürebilmesine yardımcı olacak ve dünyanın bize en çok ihtiyacı olduğu zaman yıldırım hızıyla harekete geçmemizi sağlayacak.

Not: Eğer ilerisini planlıyorsan ve vasiyetnamende Avaaz'a bir armağan bırakmayı düşünürsen, ihtiyacın olan bilgiye buradan ulaşabilirsin.